SilaSEO

Silaseo.cz - online seo analýza zdarma

SilaSEO

SILASEO CZ - analýza hlaviček, tisku, nadpisu apod.

1 .. co nabízí .. (obrázky © 2018 silaseo.cz) 08-2018

SilaSEO .. je doména se starším datem registrace, z čehož vyplývá, že už tu s námi pár let je. Patří ke stránkám založeným na světovém standardu, respektive běží na aplikaci, která poskytuje ve světě obvyklý výstup, na který jsou dnes zvyklí uživatelé z celého světa. Příkladem je fakt, že na jaře 2018 se na Internetu objevily nabídky na stažení různých SEO skriptů zdarma s možností instalovat je na vlastních webových stránkách a nabízet SEO test všem návštěvníkům, které se dotyčnému majiteli podařilo na stránky přilákat. Právě výstup podobných analýz se velice blíží podobě výsledků z výše uvedených / zmíněných stránek.

Jednostránkový výstup nabízí výsledky kontroly následujících parametrů stránky s celkovým výsledkem vyjádřeným procentem:

 • Kontrola hlavičky
 • Kontrola přítomnosti OG Meta
 • Struktura nadpisů na stránce
 • Kontrola obrázků, to jest jejich velikosti a Alt tagu
 • Přítomnost Flash - který není příliš vítaný
 • Přítomnost iframe - další z prvků HTML, který na stránkách není vítaný
 • Přepisování URL - hm, co dodat?
 • Počet interních a externích odkazů na stránce
 • Keywords - konzistence a hustota klíčových slov
 • Nastavení vzhledu - URL, favicon, tisk, jazyk stránky
 • Obsah dokunentu - doctype, encoding, skrytý email, zastaralé HTML tagy (například 'br' a jemu podobné)
 • Kontrola zobrazení v mobilních zařízeních - meta vieport tag, inline styly, zobrazení pro Apple retina displej

Majitel stránek nabízí školení a služby optimalizace. Co můžete očekávat, zjistíte snadno a během chvilky po zadání domovské stránky / URL do testu. Není to špatné .. Jak dopadá většina webových stránek a to i těch, které dodávají renomované společnosti zjistíte po rozkliknutí linku "Výsledky" v horním menu. Stačí prolistovat pár stránek a budete mít přehled o průměrně dosahovaném skóre. Pokud najdete dostatek dat a podaří se Vám prokázat pozitivní a těsnou korelaci mezi skóre a umístěním na zajímavá klíčová slova, můžete stránky využít k optimalizaci těch svých. Hodně štěstí a zábavy při testování.

Ukázka grafického výstupu:

1 .. výstup analýzy .. (obrázky ©2018 silaseo.cz) 08-2018

Přehledný jednostránkový výstup

silaseo

 

Prostě přehledný jednostránkový výstup, který těm, kdo testům důvěřují, napoví, nad čím se alespoň zpočátku testování polohotových / hotových stránek zamyslet (opravdu si myslíte, že stránky jsou někdy hotové?). Strategie optimalizace webových stránek je totiž (často) hodně subjektivní věc. Dva "masteři", dva odlišné postupy a ještě odlišnější parametry (pokud si to nemyslíte, projeďte si výsledky vyhledávání na klíčová slova týkající se optimalizace a najděte si, kdo a jak dlouho byl "superhvězdou" optimalizace v posledních pár letech - těch jmen není zase až tak mnoho .. a poté si najděte si výsledky, jak na tom jsou dnes, to jest v lednu 2020). Proto si ji každý nastaví a poté realizuje trochu jinak .. a to je dobře, protože jinak bychom na prvních pozicích nacházeli stále stejné domény nebo, a to je ještě častější, domény těch samých lidí (není výjimkou, že někteří z nás nejen vlastní, ale i aktivně provozují a propagují několik desítek domén. Že, pane XY?).