Seonastroje

Seonastroje.cz analýza zdarma

seonastroje

SEONASTROJE.CZ - online a ZDARMA

1 .. co nabízí .. (obrázky © 2018 seonastroje.cz) 08-2018

Stránka nabízí početnou řadu analýz pro sestavení obrázku o výchozí pozici testovaných webových stránek. Z výsledků lze následně (opatrně) sestavit plán postupu ke zlepšení nalezených nedostatků. Ačkoli využitelné výsledky najdete v každém jednom z prezentovaných testů, mezi nástroje, které si zaslouží bližší pozornost, patří především "Analýza" a "Srovnání webových stránek". Důvod pro zdůraznění právě těchto dvou testů není třeba blíže vysvětlovat. Pokud ano, udělejte si test a nad výsledky se zamyslete. Už je to jasné?

Přehled nabízených nástrojů a analýz:

Pár slov a názor k jednotlivým nabízeným testům, z nichž každý jeden je ve volné verzi zcela zdarma, během několika málo dnů. Profesionální - placenou verzi, je možné spustit během pár (několika málo) minut, které zabere registrace. Pokud jste v situaci, že Váš rozpočet pro Vás není prioritou, při nabízených cenách za plnou (profesionální) verzi, nemáte co ztratit. Kdyby výsledky snad nedosáhly Vámi očekávané úrovně, stojí za to zamyslet se .. nad vlastními očekáváními.

Určitě nelitujte několika desítek minut, které si zmíněné stránky vyžádají. Trocha času + trocha energie + zamyšlení nad výsledky .. a (pro někoho možná překvapivé) na sebe nenechají příliš dlouho čekat, i když řada 'expertů' na Internetu tvrdí spíše opak.

Závěrem snad jen: .. pár slov k roli, užitečnosti a použitelnosti online testovacích nástrojů obecně: jsou tu, nabízejí "nějaké" závěry a doporučení, můžete a nemusíte je použít, přinášejí i nepřinášejí výsledky. Je jen zcela na Vás, zda je použijete, jak je využijete a jaká bude Vaše konkrétní reakce na jednotlivá tvrzení v závěrech testů obsažená. Pokud o jejich užitečnosti pochybujete a k těmto Vašim pochybám napomáhají názory skeptických expertů prezentované na Internetu a diskuzních fórech, není jiné cesty, než si udělat vlastní analýzu platnosti těchto expertních názorů. Najděte si domény patřící expertům a zanalyzujte si jejich pozice ve vyhledávačích na klíčová slova obsažená v jejich webových stránkách. Bude to trvat, sebere Vám to čas i energii a tím i možnost posunout výše Vaše produkční webovky / stránky. Pokud ale zjistíte, že skeptičtí 'experti' jsou majiteli agentur a domén, které ve vyhledávačích na předních pozicích nenajdete, budete mít trochu jasněji. Vždy stojí za to pochybovat, přemýšlet kriticky, analyzovat, testovat a ověřovat předpoklady a tvrzení a dobrat se něčeho, co se pravdě blíží alespoň trochu více. Kousek po kousku a pořád dokola. Je to jen a jen vaše volba a váš život .. a tím pádem jen Váš 'problém' (skutečně je to 'problém'?).

 


 

 

Seo servis